Головна

Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Кругообіг води в природі. Світові запаси води ... 4
2. Водні ресурси України ... 9
Висновки ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України"

Реферат "Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Кругообіг води в природі. Світові запаси води. Водні ресурси України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Механічні методи очистки стічних вод.    Демографічні передумови розміщення продуктивних сил.    Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна.    Українська національна революція середини 17 ст..    Режим "парламентської демократії" в Польщі.    Пам'ять в культурологічному освітленні.    Складні умовиводи (умовний силогізм).    Національно-раціональне питання у політичному житті України.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дидактичні ігри на уроках біології

Теоретичні аспекти дослідження використання дидактичних ігор на уроках біології. Наукові теорії походження та сучасні дослідження гри. Особливості гри як засобу всебічного розвитку дитини, класифікація дитячих ігор. Види дидактичних ігор і їх педагогічне керівництво. Дидактичні ігри на уроках біології. Практика застосування дидактичної гри у викладанні біології. Урок - рольова гра: "Ток-шоу". 8 клас. Гра "Знавці природи". Тема: "Дикі і домашні тварини". Урок-гра "Підкорення вершини". Узагальнюючий урок у 8-му класі по темі: "Клас птахів". Інтелектуальна гра "Біоерудит" для 7-8-х класів.