Головна

Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Формування місцевих особливостей архітектури ... 4
1.1. Галицька архітектурна школа ... 4
1.2. Княжий Галич ... 5
1.3. Церква св. Пантелеймона ... 6
1.4. Холм ... 8
1.5. Пам'ятки XIII - XIV ст ... 9
1.6. Архітектура Волині ... 10
2. Галицько-Волинський літопис ... 14
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття"

Реферат "Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Модель світу в новій і новітній культурах.    Індуктивний умовивід.    Адміністративно-територіальна реформа України.    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Становище Української Православної церкви в період козацтва.    Соціальне управління як система, його зміст і структура.    Середньовічна містика Майстера Екхарта.    Мікроскопічна будова жіночої статевої системи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальна робота з "дітьми вулиці"

Теоретичні засади дослідження проблеми "дітей вулиці". Соцiальна феноменологія "дiтей вулицi" та їх шлях до вулиці. Причини появи соціального явища - "діти вулиці". Дослідження особливостей роботи соціального педагога з "дітьми вулиці". Характеристика сімей "дітей вулиці". Характеристика життя дитини на вулиці. Технології соціальної роботи з "дітьми вулиці" та соціально незахищеними дітьми та підлітками. Вулична соціальна робота.