Головна

Культура лінійно-стрічкової кераміки

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Культура лінійно-стрічкової кераміки на території Європи ... 4
2. Культура лінійно-стрічкової кераміки на території України ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура лінійно-стрічкової кераміки"

Реферат "Культура лінійно-стрічкової кераміки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура лінійно-стрічкової кераміки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Пам'ять в культурологічному освітленні.    Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань.    Влада і мораль.    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.    Українські православні братства, їх діяльність і значення.    Соціальні відносини в сфері освіти.    Філософія екзистенціалізму.    Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальний патронаж підлітків з девіантною поведінкою

Теоретичні засади дослідження девіантної поведінки підлітків. Наукове розуміння поняття "девіантна поведінка". Специфіка девіантної поведінки у підлітковому віці. Соціально-педагогічна діяльність з дітьми девіантної поведінки. Основні підходи до попередження девіантної поведінки підлітків. Соціально-педагогічна реабілітація підлітків девіантної поведінки. Реабілітаційні соціально-педагогічні технології. Дослідження схильності підлітків до девіантної поведінки. Опис методики дослідження. Аналіз отриманих результатів.