Головна

Культура самовизначення особистості в професійній діяльності

(реферат з психології )

Вступ ... 3
1. Формування культури професійного самовизначення студентів ... 5
2. Джерела професійного самовизначення ... 7
3. Формування культури молодого фахівця ... 16
Висновки ... 19
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура самовизначення особистості в професійній діяльності"

Реферат "Культура самовизначення особистості в професійній діяльності" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура самовизначення особистості в професійній діяльності", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Методика застосування фізичної реабілітації при інсульті.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Трансформаційні процеси в економіці країн Балтії в умовах інтеграції до ЄС.    Ландшафтний заповідник "Прип'ять-Стохід".    Папуаська історико-етнографічна область.    Бібліографія, її суспільна роль.    Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії.    Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Архівна справа гетьманщини

Особливості архівів і архівної справи козацько-гетьманської України (середина 17-18 століття). Український державний архів 17 ст. Особливості функціонування установ та архівів України - Гетьманщини у 18 ст. "Генеральная малороссийская архива". Ліквідація автономії України та розпорошування документальних матеріалів Гетьманщини. Монастирські архіви. Формування фамільних архівів в Україні-Гетьманщині. Особливості урядово-адміністративної документація Гетьманщини ХVІІІ ст. Урядова документація Гетьманщини. Обліково-статистична документація. Описи маєтностей. Документи центральних і місцевих установ. Документи центральних установ. Документи місцевих установ.