Головна

Культура України у другій половині 17 століття

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Історичні умови культурного життя українського народу ... 4
2. Феномен козацької культури ... 6
3. Освіта і наука. Культурно-просвітницька діяльність Києво-Могилянської академії ... 9
4. Література, театральне мистецтво і музична культура ... 12
5. Архітектура. Образотворчо-декоративне та ужиткове мистецтво ... 15
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура України у другій половині 17 століття"

Реферат "Культура України у другій половині 17 століття" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура України у другій половині 17 століття", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Роль Криму в геостратегії України.    Партiї конфесiйного спрямування України.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Класифікація соціальних технологій.    Соціологія розвитку суспільства.    Класифікація видів конфліктів та їх характеристика.    Розлади зору і слуху.    Основні віхи і представники експериментальної психофізіології 19 ст..   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вивчення громадської думки методами соціологічної діагностики

Теоретичні засади дослідження вивчення громадської думки. Поняття громадської думки. Вивчення громадської думки. Методи вивчення громадської думки. Кількісні методи у вивченні громадської думки. Якісні методи у вивченні громадської думки.