Головна

Культура і релігія

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Проблема культури в сучасній філософії ... 4
1.1. Особливості духовної культури суспільства ... 4
1.2. Функції культури ... 5
2. Вплив релігії на характер духового типу суспільства ... 7
2.1. Релігія і культурно-історичний тип суспільства ... 7
2.2. Роль релігії у визначності ціннісної спрямованості цивілізації ... 7
2.3. Вплив релігійних вчень на світоглядні цінності сучасних цивілізацій ... 9
3. Релігія в системі культури ... 11
3.1. Значення і сенс релігії в культурі ... 11
3.2. Співвідношення релігії і культури ... 12
3.3. Релігійний культ і мистецтво ... 14
Висновки ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура і релігія"

Реферат "Культура і релігія" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура і релігія", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Наднаціональність європейських співтовариств.    Національно-релігійне питання у політичному житті України.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Загальні характеристики вибірки. Житлово-комунальне господарство. Діяльність органів місцевого самоврядування..    Соціологія освіти.    Філософські школи Стародавнього Китаю.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Місце психоаналізу в психологія.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціологічна значущість уявлень н. макіавеллі про політику

Історичні умови формування політичних ідей Макіавеллі. Історичні передумови становлення культури Відродження. Людина та особистість у творах діячів Ренесансу. Ніколо Макіавеллі - гуманіст і політик. Політичні погляди Макіавеллі. Ідеї Н. Макіавеллі. Сутність макіавеллізму. "Державець" - головний твір Макіавеллі. Причини що спонукали Макіавеллі до написання "Государя". Гуманістична народність "Государя". Критика макіавеллізму в політичному трактаті І. Жантіє "Анти-Макіавеллі": вчення Макіавеллі - керівництво для встановлення тиранії.