Головна

Культура і цивілізація

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Поняття цивілізації. Теорії цивілізаційного розвитку ... 4
2. Світова культурологія про конфлікт між культурою і цивілізацією ... 7
3. Цивілізація і техніка ... 13
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культура і цивілізація"

Реферат "Культура і цивілізація" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культура і цивілізація", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні.    Основні етапи становлення і розвитку політології як науки.    Взаємовідносини церкви та держави щодо формування суспільної моралі в Україні.    Історія соціології.    Соціологія релігії.    Відношення до праці.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Мовні і немовні рівні ділового спілкування.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Теорія соціального обміну і біхевіористська соціологія

Передісторія розвитку теорії соціального обміну. Скіннер і біхевіоризм. Соціологія поведінки. Основні концепції. Модифікація поведінки. Основні положення теорії обміну. Хоманс і Дюркгейм. Хоманс і Леві-Стросс. Хоманс і структурний функціоналізм. Основні постулати Хоманса. Критика теорії суспільства і культури Хоманса. Парсонс проти Хоманса. Теорія інтеграційного обміну Блау. Критика хомансівської теорії свідомості. Теорія інтеграційного обміну і символічний інтеракціонізм. Сучасний стан біхевіористських теорій.