Головна

Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво)

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Передвідродження ... 4
2. Раннє Відродження ... 6
3. Зріле Відродження ... 10
4. Пізнє Відродження ... 17
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво)"

Реферат "Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Партії на виборах, в парламенті і уряді.    Землеробські та скотарські культи.    Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи.    Соціологія як наука про суспільство.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Сальмонельоз.    Основні моделі поведінки в конфлікті.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вивчення задоволеності роботою державних службовців

Теоретичні засади дослідження вивчення задоволеності роботою державних службовців. Сутність та особливості державної служби. Категоріальні основи дослідження державних службовців. Особливості вивчення задоволеності роботою державних службовців. Особливості проведення соціологічних досліджень у виробничих колективах. Дослідження задоволеності роботою державних службовців.