Головна

Курорти Криму

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Курорти Південного берега Криму ... 5
1.1. Курорт Алушта ... 5
1.2. Курорт Ялта ... 6
1.3. Курорт Лівадія ... 7
1.4. Курорт Місхор ... 8
1.5. Курорт Кастрополь ... 9
2. Курорти Західного берега Криму ... 9
2.1. Курорт Євпаторія ... 10
2.2. Курорт Саки ... 11
3. Курорти Південно-східного побережжя Криму ... 12
3.1. Курорт Феодосія ... 13
3.3. Курорт Планерське ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Курорти Криму"

Реферат "Курорти Криму" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Курорти Криму", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Аква-аеробіка і памп-аеробіка.    Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт".    Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення.    Лікувальний масаж і його види.    Методи безпеки в умовах надзвичайних ситуацій та їх наслідки.    Трансформаційні процеси в економіці країн Балтії в умовах інтеграції до ЄС.    Метод атомно-абсорбційноспектрального методу аналізу аерозолів концентрації пилу.    Соціально-економічні чинники глобалізації.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічна мережа України

Проблеми боротьби із забрудненням навколишнього середовища. Транскордонні забруднення в світі і в Україні. Конвенція про транскордонне забруднення повітря на великі відстані. Міжнародне співробітництво в галузі охорони природи. Історія і роль міжнародного співробітництва. Роль ООН в міжнародній співпраці в галузі охорони навколишнього середовища.