Головна

Курорти центральної частини України

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Курорти Вінницької області ... 4
2. Курорти Житомирської області ... 6
3. Курорти Київської області ... 7
4. Курорти Полтавської області ... 10
5. Курорти Хмельницької області ... 12
6. Курорти Черкаської області ... 12
7. Курорти Чернігівської області ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Курорти центральної частини України"

Реферат "Курорти центральної частини України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Курорти центральної частини України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Активний відпочинок.    Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику.    Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення.    Лікувальний масаж при гіпотонії.    Надзвичайні ситуації мирного часу.    Туристичні ресурси Новгорода-Сіверського.    Методи індикації за аномаліями росту.    Структура та особливості розміщення рекреаційних ресурсів України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний менеджмент взуттєвої промисловості

Загальна характеристика взуттєвої промисловості. Класифікація промисловості. Технологічний процес. Організація екологічного управління. Методи запобігання негативному впливу антропологічної діяльності на стан навколишнього середовища та здоров'я людей. Характеристика шкідливих речовин. Засоби для визначення екологічних показників виробництва. Методи визначення екологічних показників виробництва.