Головна

Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років.

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Відлига: СРСР ... 4
2. Відлига: Східна Європа ... 8
3. Розвиток кіноестетики в кінці 1960-х ... 10
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років."

Реферат "Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Дипломатичне листування. Проведення візитів.    Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч.    Формування і функціонування управлінських структур в Україні.    Виникнення та розвиток соціологічної науки.    Соціоінженерна діяльність і прогнозування.    Філософія Фіхте.    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Відчуття.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Матеріалістичний напрям у соціології 19 століття

К. Маркс - засновник матеріалістичного напрямку соціології. К. Маркс та матеріалістична соціологічна теорія. Ідейні джерела та середовище формування вченого і революціонера. Матеріалістична соціологія К. Маркса. Загальне розуміння соціології К.Маркса. Діалектико-матеріалістичний підхід до соціальних явищ. Людина і суспільство у вченнях К. Маркса. Методологія Маркса у соціологічних дослідженнях. Динаміка соціальних змін, теорія суспільно-історичної формації. Класова теорія К. Маркса як основа марксизму. Теорія класів. Модель класового конфлікту. Відчуження. Ідеологія, класова свідомість. Історична доля соціологічних ідей К. Маркса.