Головна

К.Д. Ушинський про підготовку вчителя

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. К. Ушинський - видатний український педагог ... 4
2. К.Д. Ушинський про народного вчителя і його підготовку ... 6
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"К.Д. Ушинський про підготовку вчителя"

Реферат "К.Д. Ушинський про підготовку вчителя" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "К.Д. Ушинський про підготовку вчителя", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Сполучнотканинний масаж.    Шляхи і способи підвищення стійкості роботи об'єктів.    Екологізація виробництва.    Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Етичні категорії добра і зла.    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Метод динамічного програмування для задачі пошуку найбільших спільних послідовностей

Динамічні структури даних. Вказівний тип. Створення динамічних об'єктів. Операції над змінними вказівного типу. Контроль динамічної пам'яті. Знищення динамічних об'єктів. Особливості роботи з динамічними змінними. Визначення розмірів динамічної пам'яті. Перетворення типів. Методи програмування пошуку найбільших спільних підпослідовностей. Динамічні рядки символів. Дії з динамічними рядками. Списки як динамічна структура даних. Поняття черги і стека. Таблиці. Графи і дерева.