Головна

Логіка висловлювань

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Поняття про дескриптивне висловлювання ... 4
2. Мова логіки висловлювань ... 6
3. Загальна характеристика законів логіки висловлювань. Природні закони, нормативні закони, закони логіки ... 8
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Логіка висловлювань"

Реферат "Логіка висловлювань" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Логіка висловлювань", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична система суспільства.    Неорелігії.    Основні типи соціальних спільностей.    Тенденції розвитку сучасної сім'ї.    Теорії поводження особистості в конфлікті.    Сучасні теорії колірного зору.    Поняття шкільної психологія дезадаптації.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціологія організації та управління

Соціальні системи та їх структура. Соціологія організації і управління як наука. Предмет дослідження соціології організації і управління. Теорія соціального менеджменту. Принципи і методи соціології організації і управління. Принципи соціального управління. Методи менеджменту. Об'єкти, функції та структура управління. Об'єкти соціального управління. Функції соціального управління. Організаційна структура.