Головна

Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Логічний вивід та його види ... 4
1.1. Дедукція ... 4
1.2. Індукція ... 5
1.3. Аналогія ... 8
2. Мова логіки висловлювань ... 10
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань"

Реферат "Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Логічний вивід. мова і основні правила виводу логіки висловлювань", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична система сучасного суспільства.    Нетрадиційні релігії ХХ ст..    Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні.    Феномен багатства.    Формула конфлікту.    Терморегуляція.    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.    Соціально-педагогічні проблеми розвитку особистості на сучасному етапі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціологія політики Монтеск'є

Ш.Л. Монтеск'є - перший соціолог нового часу. Епоха Просвітництва у Франції. Ш.Л. Монтеск'є як представник епохи. Політична свобода - головна тема всієї політико-правової теорії Монтеск'є. Теорія поділу влади.