Головна

Любительські промисли

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Природа - провідний стимул туризму ... 3
2. Значення рослин у туристичних походах ... 6
2.1. Харчова цінність рослин ... 6
2.2. Лікувальні властивості рослин ... 9
2. Збирання і заготівля дикорослих ягід і плодів ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Любительські промисли"

Реферат "Любительські промисли" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Любительські промисли", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ділове спілкування як науково-практична проблема управління.    Євген Коновалець.    Столипінська аграрна реформа в Україні.    Традиційні українські свята та подарунки.    Дипломатичне листування. Проведення візитів.    Основні етапи становлення і розвитку політології як науки.    Католицькі чернечі ордени.    Основні типи соціальних спільностей.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вплив національного виховання на формування етнічної толерантності

Теоретичні засади дослідження впливу національного виховання на формування етнічної толерантності. Сутність національного виховання. Толерантність як дієвий чинник демократизації сучасного українського соціуму. Етнічна толерантність як соціально-психологічне явище. Аналіз особливостей впливу національного виховання на формування етнічної толерантності. Психологічні особливості молодшого шкільного віку. Особливості виховання толерантності в учнів початкової школи.