Головна

Людина як складова і невід'ємна частина природи

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Людина як частина природи і її протилежність ... 4
2. Людська діяльність як геологічна сила і чинник екологічних проблем ... 9
3. Людство і людина як велика система ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Людина як складова і невід'ємна частина природи"

Реферат "Людина як складова і невід'ємна частина природи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Людина як складова і невід'ємна частина природи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Найпоширеніші типи охоронних природних територій.    Західний економічний район.    Інформаційні ресурси управління.    Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати.    Рух опору в Італії у 1943-1945 роках.    Світова культура 20 століття.    Умовивід.    Основні етапи становлення і розвитку політології як науки.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Підготовча робота до уроків математики в молодших класах школи для дітей з тяжкими вадами мовлення

Теоретичні аспекти дослідження підготовчої роботи до уроків математики в молодших класах школи для дітей з тяжкими вадами мовлення. Загальна характеристика підготовчої роботи до уроків математики в молодших класах. Виховні цілі в корекційній педагогіці. Взаємозв'язок корекційних та дидактичних цілей при плануванні уроку в допоміжній школі. Особливості підготовки ефективного уроку з математики в молодших класах школи для дітей з тяжкими вадами мовлення. Особистісно-орієнтований підхід до навчання. Визначення цілі навчання математики. Проектування технології навчання математики. Конструювання уроку. Удосконалення змісту математики у допоміжних школах.