Головна

Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Суть лібералізму як політичної течії ... 5
2. Ідеологія лібералізму ... 6
3. Сучасний лібералізм ... 9
Висновки ... 15
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції"

Реферат "Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лібералізм: суть, характер політичної і ідейної еволюції", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціально-політичні орієнтації в сучасному протестантизмі.    Професійна честь та гідність соціального працівника.    Історичні типи світогляду, визначення і характеристика.    Біомеханічні властивості біологічних тканин і рідин тіла людини.    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.    Армрестлінг.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сутність та класифікація екскурсій

Поняття екскурсії. Екскурсія як вид діяльності, як форма спілкування. Суть екскурсії. Екскурсія як вид діяльності. Екскурсія як форма спілкування. Функції і ознаки екскурсії. Функції екскурсії. Ознаки екскурсії. Екскурсійний метод пізнання. Класифікація екскурсій. Класифікація екскурсій. Тематика і зміст екскурсій. Техніка ведення екскурсії залежно від її виду.