Головна

Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Лімфостаз нижніх кінцівок ... 4
1.1. Поняття лімфедеми ... 4
1.2. Симптоми захворювання ... 5
1.3. Диференціальна діагностика ... 5
1.4. Лікування лімфедеми: сучасний стан питання ... 7
1.5. Можливості терапії лімфедеми в повсякденній клінічній практиці ... 9
2. Лікувальна фізична культуру при лімфостазі ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі"

Реферат "Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Армрестлінг.    Правила гри в баскетбол.    Характеристика сутності розтягування.    Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Українська геостратегія щодо країн Закавказзя.    Механічні методи очистки стічних вод.    Типи та сучасна мережа економічних районів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний менеджмент у виробництві іграшок

Загальна характеристика виробництва іграшок. Класифікація промисловості. Технологічний процес. Організація екологічного управління. Методи запобігання негативному впливу антропологічної діяльності на стан навколишнього середовища та здоров'я людей. Характеристика шкідливих речовин. Засоби для визначення екологічних показників виробництва. Методи визначення екологічних показників виробництва.