Головна

Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. ЛФК при хірургічному лікуванні облітеруючих уражень судин кінцівок ... 4
2. ЛФК при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітичним синдромом ... 9
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин"

Реферат "Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка.    Ранкова гігієнічна гімнастика, її оздоровчий вплив на організм людини.    Адаптація до фізичних навантажень систем виконання рухів.    Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки.    Пожежі, аварії та вибухи.    Аналіз вікової структури популяцій дерев у лісі.    Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану.    Диференціація, класифікація і структура персоналу підприємства. Кадрова політика і система управління персоналом підприємства.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний стан каналізаційної системи підприємств м. Луцька

Системи і схеми водовідведення промислових підприємств, особливості будови каналізаційних сіток. Системи водовідведення промислових підприємств. Системи водовідведення районів і промислових комплексів. Схеми водовідведення. Особливості водопостачання та водовідведення міста Луцька. Водопостачання міста Луцька. Основні вимоги прийому стічних вод в каналізаційну мережу м. Луцька. Екологічний стан каналізаційної системи підприємств м. Луцька. Водогосподарський комплекс Луцька - модель сучасного стану водокористування міст і його впливу на оточуюче середовище. Стан і перспективи розвитку охорони водних ресурсів м. Луцька.