Головна

Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Причини виникнення варикозної хвороби ... 4
2. Захворювання периферичних судин ... 4
3. Тромбофлебіт нижніх кінцівок ... 7
4. ЛФК при операціях на судинах ... 9
5. Вправи у воді ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин"

Реферат "Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Боротьба на європейському континенті. Види боротьби.    Проведення оздоровчих тренувань з плавання в умовах постійного проживання в радіоактивно забруднених регіонах.    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.    Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі.    Повна характеристика сейсмоактивних зон.    Абетка виживання при повені.    Найпоширеніші типи охоронних природних територій.    Готельне господарство Волинської області.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний менеджмент у хлібопекарській промисловості

Загальна характеристика хлібопекарської промисловості. Класифікація промисловості. Технологічний процес. Організація екологічного управління. Методи запобігання негативному впливу антропологічної діяльності на стан навколишнього середовища та здоров'я людей. Характеристика шкідливих речовин. Засоби для визначення екологічних показників виробництва. Методи визначення екологічних показників виробництва.