Головна

Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Варикозне розширення вен ... 4
1.1. Будова і робота системи вен ... 4
1.2. Про захворювання ... 5
1.3. Причини виникнення варикозної хвороби ... 6
1.4. Діагностика варикозної хвороби ... 7
1.4. Лікування варикозної хвороби ... 8
1.5. Профілактика ... 11
2. Фізичні вправи при лікуванні варикозу ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром"

Реферат "Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка.    Раціональне харчування у спортсменів.    Адаптація до фізичних навантажень.    Методика застосування фізичної реабілітації при інсульті.    Правове забезпечення екологічної безпеки.    Аналіз екологічної інформативності різних матеріалів космічної фотозйомки.    Неметалічні корисні копалини.    Екологічний туризм.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екомережа України

Проблеми боротьби із забрудненням навколишнього середовища. Охорона земельних ресурсів. Охорона водних ресурсів. Охорона рослинного і тваринного світу. Радіоактивне забруднення навколишнього середовища. Охорона атмосферного повітря. Міжнародне співробітництво в галузі охорони природи. Історія і роль міжнародного співробітництва. Роль ООН в міжнародній співпраці в галузі охорони навколишнього середовища.