Головна

Лікувальна фізична культура

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Поняття ЛФК ... 4
2. Коротка історія розвитку ЛФК ... 5
2. Вплив фізичних вправ на організм ... 6
3. Показання і протипоказання до призначення лікувальної фізкультури ... 9
4. Окремі положення методики лікувальної фізкультури ... 9
Висновки ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальна фізична культура"

Реферат "Лікувальна фізична культура" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальна фізична культура", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Бодібілдінг.    Проблеми та перспективи розвитку легкоатлетичного спорту в Україні.    Школи та стилі карате.    Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Характеристика північної Африки.    Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр.    Характеристика Криму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний менеджмент у молочній промисловості

Загальна характеристика молочної промисловості і виробництва морозива. Класифікація промисловості. Технологічний процес. Організація екологічного управління. Методи запобігання негативному впливу антропологічної діяльності на стан навколишнього середовища та здоров'я людей. Характеристика шкідливих речовин. Засоби для визначення екологічних показників виробництва. Методи визначення екологічних показників виробництва.