Головна

Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Вибір фізичних вправ у програмуванні оздоровчого тренування ... 4
2. Способи визначення раціональних обсягів рухової активності та нормування фізичного навантаження ... 5
3. Фізичний стан як основа програмування оздоровчого тренування ... 8
4. Тестування в діагностиці впливу фізичних навантажень при серцево-судинних захворюваннях ... 12
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи"

Реферат "Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Рекомендації по здоровому способу життя.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.    Методичні принципи формування рухових навичок у інвалідів.    Регіональні потенціали надзвичайних ситуацій.    База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи.    Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону.    Етика туризму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лікарські рослини регіонального ландшафтного природного парку "цуманський" волинської області

Фізико-географічна характеристика району дослідження. Геологічна будова. Геоморфологічна будова і рельєф. Кліматичні умови досліджуваного району. Огляд літературних даних. Характеристика лісових флороцинокомплексів РЛПП "Цуманський". Регіональні ландшафтні природні парки як форма охорони природи. Історія дослідження лікарських рослин. Матеріали та методика дослідження. Методика збору гербарію. Методика заготівлі і збору лікарської сировини. Експериментальна частина. Морфологічний аналіз лікарських рослин лісового флороцинокомплексу РЛПП "Цуманський". Систематичний спектр досліджуваних видів.