Головна

Лікувальний масаж при гіпотонії

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Вплив лікувального масажу на організм людини ... 4
2. Поняття гіпотонії і можливості призначення масажу ... 6
3. Методика масажу при гіпотонії ... 9
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальний масаж при гіпотонії"

Реферат "Лікувальний масаж при гіпотонії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальний масаж при гіпотонії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла.    Розвиток масової фізична культура у навчально-виховній сфері.    Вікова динаміка розвитку м'язів.    Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею.    Рятувальні роботи, їх зміст та сутність.    Вчення про біосферу.    Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря.    Класифікації туризму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Охорона атмосфери

Поняття, будова та основні характеристики атмосфери. Поняття атмосфери. Основні характеристики атмосфери. Проблеми забруднення атмосфери. Забруднення атмосфери. Класифікація забруднень атмосфери. Екологічний вплив забруднень атмосфери. Глобальний вплив забруднень атмосфери. Парниковий ефект. Озонова діра в атмосфері. Кислотні дощі. Охорона атмосферного повітря. Охорона і раціональне використання атмосфери. Методи знешкодження викидів в атмосферу забруднюючих речовин.