Головна

Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Масаж при ударах і розтягуваннях зв'язок і м'язів ... 4
2. Масаж при переломах ... 5
3. Масаж при наслідках травми органів руху ... 8
4. Масаж при фіксаційних, а також рубцюватих контрактурах ... 9
5. Масаж при захворюваннях суглобів ... 12
6. Масаж як метод підготовки ампутаційної культі до протезування ... 14
7. Протипоказання до масажу ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату"

Реферат "Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальний масаж при травмах опорно-рухового апарату", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вправи на гімнастичних приладах (вись).    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.    Аналіз основних курортів із захворюваннями легень.    Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств.    Соціальні небезпеки алкоголізму і тютюнопаління.    Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту.    Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища.    Любительські промисли.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Охорона навколишнього середовища в автотранспорті

Забруднення довкілля автомобільним транспортом та шляхи його зменшення. Автомобільний транспорт - одне з основних штучних джерел забруднення довкілля. Основні шкідливі речовини, що виділяються під час роботи двигунів автомобілів. Утворення основних шкідливих речовин та продуктів згоряння палива в атмосфері. Шкідливі речовини картерних газів та випаровування системи живлення. Вплив шкідливих речовин, які надходять у атмосферу під час роботи ДВЗ на людину і довкілля. Шумове забруднення довкілля. Основні види і джерела шуму двигуна і автомобіля. Зменшення шуму автомобілів. Вібрація автомобіля і шляхи її зменшення. Електромагнітне випромінювання автомобілів. Забруднення продуктами зношування автомобілів. Виробничі відходи автотранспортних підприємств та шляхи їх утилізації. Джерела утворення виробничих відходів АТП. Спрацьовані нафтопродукти. Стічні води. Відпрацьований електроліт і свинцевий шлам. Відходи ацетиленових генераторів. Відпрацьована гальмівна рідина. Відпрацьовані антифриз і вода з систем охолодження. Відпрацьовані фільтри і брудне ганчір'я. Шляхи покращення екологічних показників автомобілів. Зменшення шкідливих викидів автомобілів їх нейтралізацією і уловлюванням. Каталітична нейтралізація відпрацьованих газів. Подавання додаткового повітря у випускний трубопровід. Термічна нейтралізація. Зменшення забруднення довкілля використанням перспективних альтернативних палив. Використання видобувних і супутніх газоподібних палив. Використання синтезованих і гідролізних альтернативних палив. Використання палив, отриманих з відновлювальних ресурсів. Зменшення забруднення довкілля шляхом раціональної експлуатації автомобілів. Зменшення шкідливих викидів автомобілів вдосконаленням конструкцій двигунів.