Головна

Лікувальний масаж і його види

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Вплив лікувального масажу на організм людини ... 4
2. Форми лікувального масажу ... 5
3. Протипоказання до проведення лікувального масажу ... 6
4. Основні і допоміжні прийоми масажу ... 9
4.1. Погладжування ... 9
4.2. Розтирання ... 11
4.3. Розминання ... 13
4.4. Вібрація ... 15
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Лікувальний масаж і його види"

Реферат "Лікувальний масаж і його види" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Лікувальний масаж і його види", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вплив на організм активного способу життя.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Вибір фізичних навантажень та їх енергетика.    Організація роботи фізіотерапевтичних кабінетів.    Роль цивільної оборони у надзвичайних ситуаціях.    Види потреб людини.    Очищення стічних вод екстракцією.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Олігохети дернових і дерново-підзолистих ґрунтів маневицького району

Методи дослідження. Колекційний матеріал. Добування ґрунтових олігохет. Методика О'Коннора. Методика Нільсена. Методика Гілярова. Культивування окремих видів ґрунтових олігохет. Тотальні мікропрепарати. Методика кількісної оцінки діяльності безхребетних в звичайних умовах. Характеристика ґрунтів. Дернові ґрунти. Дерново-підзолисті ґрунти. Морфологія малощетинкових. Зовнішній вигляд. Шкірно-м'язовий мішок. Травна система. Видільна система. Кровоносна система. Дихальна система. Нервова система. Органи чуття. Статева система. Розвиток малощетинкових. Систематичний огляд та опис видів олігохет Маневицького району.