Головна

Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Аналіз пропускної здатності природи ... 3
2. Розрахунок макроекономічних показників, враховуючи природоохоронні аспекти ... 6
3. Пошук рівноваги між станом навколишнього природного середовища і глобальною економічною діяльність ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку "

Реферат "Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку " виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Макроекономічні індикатори екологічно збалансованого розвитку", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану.    Проблеми забезпечення України паливно-енергетичними ресурсами.    Історія розвитку бібліографії.    Античні держави Причорномор'я.    Рух опору у Франції в 1943-1945 роках.    Світоглядна та антропологічна концепції українського романтизму.    Альтернативи НАТО в сучасному світі. Європейські оборонні структури.    Партiї конфесiйного спрямування України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Взаємодія педагогів і батьків у вихованні толерантності

Теоретичні засади дослідження виховання толерантності. Толерантність як дієвий чинник демократизації сучасного українського соціуму. Історичне підґрунтя зниження рівня толерантності у сучасному світі. Гуманізація освіти: педагогічний аспект толерантності. Особливості взаємодії педагогів і батьків у вихованні толерантності. Толерантність як моральність особистості. Особливості виховання толерантності. Родина та її роль у вихованні толерантності. Особливості виховання толерантності в учнів початкової школи.