Головна

Масова культура

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Особливості розвитку культури у ХХ ст ... 4
2. Поняття масової культури ... 5
3. Етапи становлення масової культури ... 7
4. Поп-арт, масова культура, кітч ... 12
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Масова культура"

Реферат "Масова культура" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Масова культура", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українці в гарячих точках планети.    Передумови політичної кризи в Україні напередодні президентських виборів 2004 року.    Іудаїзм.    Контингент населення, що підлягає реабілітації.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Поняття конфліктів у суспільстві.    Статеві клітини і запліднення.    Особистість у суспільстві, групі, колективі.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Життєвий шлях і соціально-політичні погляди Макса Вебера

Сторінки біографії М. Вебера. Аналіз соціологічної спадщини М. Вебера. Методологічні орієнтири. Соціальна наука як наука про дійсність. Концепція ідеальних типів. Основні категорії розуміючої соціології. Проблема багатства і бідності. Класова теорія М. Вебера. Проблема класу в спадщині М. Вебера. Україна в геополітичних міркуваннях М.Вебера.