Головна

Махабхарата і рамаяна

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Особливості культури Стародавньої Індії ... 4
2. Махабхарата ... 6
2. Час написання і авторство ... 7
3. Рамаяна ... 9
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Махабхарата і рамаяна"

Реферат "Махабхарата і рамаяна" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Махабхарата і рамаяна", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальні відносини у сфері освіти.    Середньовічна містика Майстера Екхарта.    Етіологія церебрального паралічу.    Невербальна комунікація вчителя.    Творчість Платона і його значення для психологія.    Вплив на організм активного способу життя.    Самоконтроль при тренуванні футболістів.    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Навчальне видання

Поняття навчального видання. Видання як вид документа. Навчальне видання. Дослідження підручника в українській історико-книгознавчій думці ХІХ ст. Офіційне визнання відповідності навчальних видань в Україні. Загальні положення офіційного визнання відповідності навчальних видань. Організація експертизи навчальної літератури, засобів навчання і навчального обладнання. Затвердження та скасування Грифа та Свідоцтва. Термін дії Грифа та Свідоцтва. Вимоги до навчальних видань для дітей. Вимоги до видань першої групи. Вимоги до видань другої групи. Вимоги до видань третьої групи. Вимоги до видань четвертої групи. Вимоги до конструкції та поліграфічних матеріалів.