Головна

Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Роль фізичної культури в лікуванні хворих на спланхноптоз ... 5
2. Основні елементи методики застосування ЛФК при спланхноптозі ... 7
3. Орієнтовні комплекси вправ лікувальної гімнастики ... 13
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі"

Реферат "Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Рухомі ігри і забави на свято Андрія.    Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих.    Профілактика перевтоми.    Характеристика осередків уражень, які виникають при застосування сучасної зброї.    Екологізація виробництва.    Принципи раціонального природокористування.    Мінеральні води України.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Платежі за ресурси

Правова основа справляння платежів за користування природними ресурсами. Плата за землю. Плата за воду. Збір за забруднення навколишнього природного середовища. Збір за геологорозвідувальні роботи. Плата за лісові ресурси. Плата за користування надрами. Розрахунок розмірів платежів за деякими видами забруднення. Визначення розмірів платежів за викиди в атмосферу забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення. Визначення економічних збитків від забруднення землі.