Головна

Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. ЛФК при непроникаючих пораненнях грудної клітки ... 4
2. ЛФК при проникаючих пораненнях з пошкодженням легені ... 9
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки"

Реферат "Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Дослідження динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди.    Самоконтроль при тренуванні футболістів.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Ревматоїдний поліартрит. Характерні зміни, методи фізичної реабілітації.    Характеристика світлового випромінювання ядерного вибуху, його вплив на людей і споруди.    Екологічна система.    Принципи раціонального природокористування.    Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Ретроскопічний аналіз радіаційного забруднення лісів і лісової продукції

Радіоактивність та її вплив на навколишнє середовище. Поняття про радіоактивність. Особливості надходження радіонуклідів у лісові екосистеми. Радіоємність лісової екосистеми. Суть ретроскопічного аналізу радіаційного стану лісів і лісової продукції. Чинник часу і лінійна передача енергії. Ретроскопічна оцінка наслідків радіоактивного забруднення лісу. Оцінка міграції радіонуклідів у лісових екосистемах. Оцінка накопичення та міграція радіонуклідів у лісових біоценозах в Україні.