Головна

Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Реєстрація форми рухів ... 4
2. Вивчення тимчасових характеристик руху ... 6
3. Вимірювання динамічних характеристик руху ... 10
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж"

Реферат "Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    К.Д. Ушинський про підготовку вчителя.    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.    Основні положення закону України "Про фізичну культуру і спорт".    Характеристика сутності розтягування.    Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі.    Правове забезпечення екологічної безпеки.    Види потреб людини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Документи на паперових та електронних носіях

Теоретичні засади дослідження документів на паперових та електронних носіях. Суть поняття "документ". Матеріальна (фізична) складова документа. Загальна характеристика деяких видів документів на паперових носіях. Видання як вид документа. Книга як різновид документа. Загальна характеристика документів на електронних носіях. Магнітний документ. Магнітна стрічка. Магнітна карта. Магнітний диск. Оптичний документ.