Головна

Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Особливості поведінки хворих при невриті лицевого нерва ... 5
2. Лейкопластирне натягнення ... 6
3. Лікувальна гімнастика ... 7
4. Спеціальні вправи для мімічних м'язів ... 8
5. Спеціальні вправи в гострому періоді прозопоплегії ... 9
6. Вправи для поліпшення артикуляції ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва"

Реферат "Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Гігієнічні вимоги до спортивного одягу і взуття.    Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху.    Баротерапія. Показання, протипоказання, застосування.    Покази та протипокази до застосування технічних засобів при захворюваннях різних систем організму.    Соціально-політичні кризи в Україні.    Динаміка популяцій рослин.    Правова охорона вод в Україні.    Методика розробки туристичного маршруту.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Охорона навколишнього середовища у містах

Поняття про сучасне місто та його проблеми. Фактори впливу на міське середовище та здоров'я населення. Промисловість. Транспорт. Комунальне господарство. Прояв несприятливих геологічних явищ у містах. Використання екологічних нормативів і показників при плануванні міст. Шляхи (напрямки) покращення екологічного стану міського середовища.