Головна

Метод опитування

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Метод опитування та його види. Види запитань ... 4
2. Анкетування як вид опитування, його особливості, переваги і недоліки ... 6
3. Соціологічна анкета. Основні вимоги до конструювання анкети ... 7
4. Інтерв'ю, його особливості. Телефонне опитування, експертне опитування, поштове опитування ... 9
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Метод опитування"

Реферат "Метод опитування" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Метод опитування", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Українська філософія 17-18 століття. Філософія Ф. Прокоповича і Г. Сковороди.    Етіологія церебрального паралічу.    Науково-методичні засади впровадження КМСОНБ у вищі освітні заклади України.    Спрямованість особистості.    Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка.    Розвиток масової фізична культура у навчально-виховній сфері.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Точковий масаж.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Охорона права інтелектуальної власності та організації інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та управління (комерційних підприємств)

Теоретичні засади дослідження охорони права інтелектуальної власності та організації інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади та управління (комерційних підприємств). Поняття прав інтелектуальної власності, їх об'єкти та суб'єкти. Специфіка організації інформаційних послуг як сфери управління. Аналіз діяльності служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Законодавче забезпечення охорони прав інтелектуальної власності на інформаційну продукцію в Україні. Основні положення законів України про охорону прав інтелектуальної власності. Захист права інтелектуальної власності.