Головна

Механічні методи очистки стічних вод

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Класифікація забруднювальних речовин ... 4
2. Контроль і управління якістю води ... 5
3. Умови скидання стічних вод у водойми ... 7
4. Очищення стічних вод. Механічні методи очистки стічних вод ... 9
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Механічні методи очистки стічних вод"

Реферат "Механічні методи очистки стічних вод" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Механічні методи очистки стічних вод", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Очищення стічних вод екстракцією.    Типи та сучасна мережа економічних районів.    Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства.    Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький.    Стан сільського господарства України на початку 90-х років 20 ст..    Традиційні українські свята та подарунки.    Міжнародні конференції як форма міжнародного співробітництва.    Політична діяльність та її основні форми.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Методика навчання розв'язування задач на рух

Теоретичні засади дослідження методики навчання розв'язування задач на рух. Організація навчання розв'язування задач на рух у четвертому класі. Формування часових уявлень в учнів. Ознайомлення з поняттям швидкості та відстані. Використання наочності для навчання учнів розв'язувати задачі на рух. Практичні засади навчання розв'язування задач на рух. Урок на тему "Величини та їх перетворення". Закріплення вирішення задач на рух. Новорічна подорож. Позакласна робота з математики в початковій школі по темі: "Математичний ярмарок".