Головна

Мистецтво костюма та зачіски Візантії

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Зачіски у Візантії ... 4
2. Костюм Візантії ... 8
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Мистецтво костюма та зачіски Візантії"

Реферат "Мистецтво костюма та зачіски Візантії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Мистецтво костюма та зачіски Візантії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Франція: особливості членства в НАТО.    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.    Коран як історико-літературний пам'ятник.    Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань.    Суспільство і соціальні системи.    Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу.    Сучасні теорії колірного зору.    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості розвитку академічної соціології 19 ст. в Україні

Передумови розвитку української академічної соціології. Вплив соціально-політичного середовища на формування специфіки вітчизняної гуманітарної науки. Феномен Кирило-Мефодіївського Товариства. Протоетносоціологічні мотиви в українській гуманітарній науці. Теоретична політична соціологія в Росії і Україні. Українська академічна соціологія кінця ХІХ - початку ХХ ст. Початки українського позитивізму. Соціологічні пошуки "громадівців", науковий доробок "Женевського" гуртка. Фігура М. Драгоманова у вітчизняній соціології. Концепції державності України. Соціологічні пошуки І. Франка, М. Туган-Барановського, Б. Кістяківського, М.С. Грушевського.