Головна

Мистецький світ О. Довженка

(реферат з літератури)

Вступ ... 3
1. Громадянський подвиг Олександра Довженка ... 4
1.1. Конфлікт із системою ... 4
1.2. "Повість полум'яних літ" ... 14
1.3. "Зачарована Десна" - високопоетичний твір про джерела, з яких починається митець ... 17
2. Нереалізований талант О. Довженка ... 19
Висновки ... 26
Література ... 27

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Мистецький світ О. Довженка"

Реферат "Мистецький світ О. Довженка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Мистецький світ О. Довженка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Національно-релігійне питання у політичному житті України.    Буддизм і дзен-буддизм.    Глобальна комунікаційна система Інтернет.    Соціоінженерна діяльність і прогнозування.    Філософія середньовічної доби.    Основні принципи лікувального характеру.    Взаємодія з найближчим референтним людським оточенням.    Види реабілітації колишніх засуджених.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Систематизація фактів і аналіз залежностей в системі соціологічних досліджень

Поняття соціального факту. Аналіз залежностей в соціологічному дослідженні. Перехресне групування як шлях до виявлення зв'язків між змінними. Аналіз взаємозв'язку двох змінних за допомогою контрольного чинника. Метод відображення взаємозв'язків у кореляційному графі. Методи факторного аналізу.