Головна

Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Юність і зрілість Михайла Грушевського ... 4
2. Написання багатотомного видання "Історія України-Руси" ... 8
3. На чолі Центральної Ради ... 10
4. Роки еміграції ... 13
5. Повернення на Україну ... 14
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч"

Реферат "Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Михайло Грушевський - видатний український історик та політичний діяч", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Специфіка православ'я як різновиду християнства.    Розвиток соціальної роботи як науки.    Матерія як філософська категорія. Форми руху матерії.    Біохімія нуклеїнових кислот.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Самоаналіз.    Бодібілдінг.    Розвиток масової фізична культура у навчально-виховній сфері.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Туристичні об'єкти Волинської області

Загальна характеристика регіону. характеристика природних ресурсів Волинської області. Історико-культурний потенціал Волинського регіону. Аналіз сучасного стану та перспектив розвитку туризму Волинського регіону.