Головна

Модернізм як специфічний культурний феномен хх століття (авангардизм, сюрреалізм, абстракціонізм, кубізм, дадаїзм, футуризм)

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Модернізм як епоха культурного розвитку ХХ ст ... 4
2. Авангардизм ... 6
3. Дадаїзм ... 10
4. Сюрреалізм ... 12
5. Абстракціонізм ... 15
6. Кубізм ... 16
7. Футуризм ... 19
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Модернізм як специфічний культурний феномен хх століття (авангардизм, сюрреалізм, абстракціонізм, кубізм, дадаїзм, футуризм)"

Реферат "Модернізм як специфічний культурний феномен хх століття (авангардизм, сюрреалізм, абстракціонізм, кубізм, дадаїзм, футуризм)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Модернізм як специфічний культурний феномен хх століття (авангардизм, сюрреалізм, абстракціонізм, кубізм, дадаїзм, футуризм)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст..    Політична культура сучасної української еліти.    Національні релігії: минуле і сучасність.    Основні типи соціальних спільностей.    Феномен багатства.    Характеристики ефективності команди. Фактори, які впливають на ефективність команди.    Фізіологія клітини.    Психологічні основи діяльності людини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Процеси соціальної інтеграції та диференціації в сучасному суспільстві

Теоретичні засади дослідження процесів соціальної інтеграції та диференціації в сучасному суспільстві. Суть поняття суспільства. Суспільство як система. Аналіз особливостей процесів соціальної інтеграції та диференціації в сучасному суспільстві. Соціальна диференціація і соціальна нерівність. Інтегральна соціологія П. Сорокіна.