Головна

Молодь як особлива соціальна група

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Молодь - соціальна спільність ... 4
2. Основні засади соціальної роботи з молоддю ... 10
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Молодь як особлива соціальна група"

Реферат "Молодь як особлива соціальна група" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Молодь як особлива соціальна група", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософія екзистенціалізму.    Кір.    Організація інтегрованого навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку.    Творчість Платона і його значення для психологія.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Роль І. Боберського в розвитку західноукраїнського спортивно-гімнастичного руху.    Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях.    Фізична реабілітація при травмах спинного мозку.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Складання предметного каталогу

Теоретичні засади дослідження предметного каталогу. Поняття і предмет у предметизації. Мова, види та функції предметних рубрик. Прийоми формалізації мови предметних рубрик. Етапи розвитку теорії та методики предметизації. Основи методики складання предметного каталогу. Поняття загальної і спеціальної методики предметизації. Загальні положення формулювання предметних рубрик. Суть і послідовність процесу предметизації документів. Предметизація видань з окремих галузей знання і деяких видів документів.