Головна

Московські статті 1665 р. І. Брюховецького

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Діяльність гетьмана І. Брюховецького ... 4
2. Передумови укладання Московських статей ... 6
2. Московський договір І. Брюховецького ... 9
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Московські статті 1665 р. І. Брюховецького"

Реферат "Московські статті 1665 р. І. Брюховецького" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Московські статті 1665 р. І. Брюховецького", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки.    Логічні парадокси та перспективи їх вирішення.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Соціальна політика і соціальний захист населення України.    Заключна частина захисної промови.    Соціальні відносини і соціальна структура.    Філософія Л. Фейєрбаха.    Основні принципи лікувального характеру.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Технології соціальної роботи з надання допомоги малозабезпеченим сім'ям

Теоретичні засади дослідження технології соціальної роботи з малозабезпеченою сім'єю. Поняття малозабезпеченості. Соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям. Особливості технології соціальної роботи з надання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Загальний огляд технологій соціальної роботи із малозабезпеченими сім'ями. Соціально-психологічне консультування малозабезпечених сімей. Методи та техніки роботи під час консультування та соціального супроводу.