Головна

Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Поняття туризму. Місце пізнавального туризму у класифікації туризму ... 4
2. Музей як елемент пізнавального туризму. Характеристика музею-садиби (меморіальні музеї) ... 6
3. Характеристика окремих музеїв-садиб як об'єктів пізнавального туризму ... 11
3.1. Музей-садиба Леся Курбаса у старому Скалаті ... 11
3.2. Музей-садиба М.І. Пирогова ... 12
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму"

Реферат "Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Музеї-садиби видатних людей як об'єкти пізнавального туризму", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етичні категорії добра і зла.    Культура Галичини і Волині міжвоєнного періоду.    Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради.    Внесок І. Франка в розвиток української культури.    Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні.    Політична діяльність та її основні форми.    Національні релігії: минуле і сучасність.    Поняття "туризм" і його види.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Агресія

Агресія як стан людської психіки. Мотивація агресії. Агресія як поведінка. Агресія і намір. Агресія як спричинення шкоди або нанесення образи. Агресія торкається живих істот. Агресія зачіпає реципієнта, прагнучого уникнути нападу. Ворожа агресія в протилежність інструментальної агресії. Теорії агресії. Дослідження взаємності (норми відплати і помсти). Мотивація агресії. Самовиправдання агресивних дій. Про- і антисоціальна агресія. Ситуативні фактори агресивної поведінки. Що впливає на агресію? Біль. Спека. Атакуюча поведінка. Тіснота. Збудження. Порнографія і сексуальне насильство. Жінка як об'єкт агресії. Телебачення. Вплив телебачення на поведінку. Вплив телебачення на мислення. Групові впливи. Агресія як придбана соціальна поведінка: пряме і вікарне навчання насильству.