Головна

Мінеральні води України

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Загальна характеристика мінеральних вод України ... 5
1.1. Мінеральні радонові води ... 5
1.2. Мінеральні лікувально-столові води ... 6
1.3. Столові води ... 7
2. Споживчі властивості мінеральних вод України ... 10
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Мінеральні води України"

Реферат "Мінеральні води України" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Мінеральні води України", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Естетичне сприйняття.    Зовнішня і колоніальна політика Великобританії в кінці ХІХ на поч. ХХ ст..    Сучасне козацтво на Волині.    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Міжнародні конференції як форма міжнародного співробітництва.    Партії на виборах, в парламенті і уряді.    Махабхарата і рамаяна.    Особливості соціологічного знання, рівні його формування.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дружба і любов у ранній юності

Теоретичні аспекти дослідження дружби і любові в ранньому юнацькому віці. Загальна характеристика ранньої юності. Поняття любов і дружба у психології. Особливості психології жіночої та чоловічої статі щодо дружби і кохання. Розвиток статево-ролевої ідентичності. Відмінності між чоловіками і жінками. Особливості переживання феномену дружби і кохання в ранньому юнацькому віці. Емпіричне дослідження гендерних відмінностей у ставленні до кохання в юнацькому віці.