Головна

Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Світові мінеральні ресурси, головні регіони їх поширення ... 4
2. Основні види мінеральних ресурсів України та їх використання ... 5
2.1. Паливні ресурси ... 5
2.2. Металеві корисні копалини ... 7
2.3. Неметалеві корисні копалини ... 9
3. Проблеми охорони надр ... 11
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр"

Реферат "Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Мінеральні ресурси світу. Класифікація. Охорона надр. Охорона навколишнього середовища в зв'язку з видобуванням надр", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря.    Характеристика Криму.    "Нікомахова етика" Аристотеля.    Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний.    Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства.    Характеристика творчості А. Рубінштейна.    Наднаціональність європейських співтовариств.    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Морально-патріотичне виховання молодших школярів засобами пісенного фольклору

Теоретичні засади дослідження морально-патріотичного виховання молодших школярів засобами пісенного фольклору. Теоретичні аспекти дослідження впливу моральних цінностей на учнів початкових класів. Основні теоретичні засади громадянського виховання. Використання елементів народної педагогіки в процесі виховання молодших школярів. Особливості використання дитячого пісенного фольклору на уроках музики в початкових класах. Методичні рекомендації щодо використання дитячого фольклору на уроках музики у початкових класах. Використання дитячого фольклору у позакласній роботі в початковій школі. Музичний фольклор у розвитку творчих здібностей молодших школярів.