Головна

Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук

(реферат з медицини)

Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук ... 3
Будова і функції шкіри людини ... 5
Опорно-рухова система ... 7
Серцево-судинна система ... 9
Органи дихання ... 10
Система органів травлення ... 12
Система виділення ... 14
Репродуктивна система ... 16
Залози внутрішньої секреції ... 18
Морфологія та фізіологія нервової системи ... 19
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук"

Реферат "Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Місце анатомії та фізіології в системі біологічних наук", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Тхеквондо.    Курорти Криму.    Допомога при утопленні.    Зовнішня політика і дипломатія Киргизстану.    Енергозбереження. Альтернативні технології.    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.    Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів.    Поняття інформації як глобального явища в світі та її розвиток.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розповсюдження снід та його географія

Глобалізація небезпечних соціальних явищ. Умовні фактори поширення СНІД у світі. Історичні фактори поширення СНІД у світі. Природні фактори поширення СНІД у світі. Санітарно-гігієнічні умови поширення СНІД у світі. Соціально-економічні чинники розповсюдження СНІД. Геополітичні фактори розповсюдження вірусу. Характеристика основних регіонів поширення СНІД у світі. Розповсюдження СНІД у Європі. Розповсюдження вірусу в Америці. Розповсюдження СНІД в Африці. Розповсюдження вірусу в Азії. Розповсюдження вірусу в Австралії. Поширення СНІД в Україні. Проблеми і перспективи боротьби зі СНІД (міжнародні та регіональні організації).