Головна

Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. М. Драгоманов - основоположник політичної науки в Україні ... 4
2. Особливості політичних поглядів М. Драгоманова ... 5
3. Основні ідеї політичної програми М. Драгоманова ... 6
4. Думки мислителя стосовно шляхів виборення волі для українського народу ... 10
Висновки ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей"

Реферат "Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Становище Української Православної церкви в період козацтва.    Розвиток соціологічної думки в Україні на сучасному етапі.    Моральна свідомість як регулятив людської діяльності.    Вегетативна нервова система.    Здібності та їх вплив на успішність трудової діяльності.    Самовизначення особистості: прояв емпатії.    Боротьба на європейському континенті. Види боротьби.    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Туристичні об'єкти Луцька

Туризм як вид послуг. Поняття туризму. Класифікація туризму. Туристичні ресурси. Основні туристичні об'єкти міста Луцька. Коротка історико-краєзнавча довідка. Екскурсійні об'єкти м. Луцька. Історико-культурні пам'ятки. Музеї. Культурно-розважальні об'єкти. Театри. Фестивалі. Рекреаційні туристичні об'єкти. "Старе місто" і замок Любарта - зосередження основних історико-краєзнавчих пам'яток м. Луцька. Державний історико-культурний заповідник "Старий Луцьк" (перспективи розвитку). Замок Любарта.