Головна

Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Поняття та тенденції розвитку міжнародного туризму ... 4
2. Класифікація різновидів міжнародного туризму у транскордонних регіонах ... 8
3. Суб'єкти міжнародного туризму, специфіка їх цілей та діяльності ... 9
4. Проблеми і перспективи розвитку туризму у Волинській області (в рамках транскордонного єврорегіону Буг) ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва"

Реферат "Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Місце міжнародного туризму в програмах транскордонного співробітництва", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етикет ділових прийомів.    Культура Галицько-Волинської землі ХІІ-ХІІІ століття.    Україна в часи литовської, турецької і татарської колонізації.    Валер'ян Підмогильний - майстер інтелектуально-психологічного письма.    Наднаціональність європейських співтовариств.    Передумови політичної кризи в Україні напередодні президентських виборів 2004 року.    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Перспективи реформування пенітенціарної системи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Психологічні чинники суїцидальної поведінки

Теоретичні засади дослідження психологічних чинників суїцидальної поведінки. Поняття психологічної кризи і суїциду. Теорії суїциду. Характеристика суїциду. Загальні риси самогубств. Причина і чинники суїциду. Поведінка оточуючих при суїцидальній поведінці. Емпіричне дослідження психологічних чинників суїцидальної поведінки. Характеристика методики дослідження. Характеристика вибірки. Аналіз результатів.