Головна

Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Необхідність конкретних соціологічних досліджень ... 3
2. Соціологічне дослідження: поняття, функції, види ... 6
3. Методи конкретних соціологічних досліджень ... 9
4. Організаційні моделі соціальної експертизи ... 11
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань"

Реферат "Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства.    Іридодіагностика.    Невербальна комунікація вчителя.    Сучасні напрями психологічної науки.    Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка.    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.    Вправи на розтягування для особливих груп населення.    Ультразвукова терапія.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Психологічна складова інформаційної діяльності

Особистість у процесі сприйняття інформації. Дослідження особливостей особистісного сприйняття інформації на прикладі сприйняття рекламних звернень. Інформаційно-психологічна агресія як різновид інформаційно-психологічного впливу. Аналіз форм і засобів здійснення у інфопросторі України та стратегії протидії. Визначення понять і аналіз інформаційних впливів агресивного характеру в інфопросторі України. Основні суб'єкти інформаційно-психологічної агресії. Стратегії протидії агресивним інформаційно-психологічним впливам.