Головна

Найдавніші держави Месопотамії

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Держави шумеру і аккаду ... 4
1.1. Природні умови ... 4
1.2. Населення ... 5
1.3. Суспільний лад ... 5
1.4. Виникнення держав ... 6
1.5. Соціальна боротьба в Лагаші ... 8
1.6. Об'єднання Північного і Південного Дворіччя - Аккаду і Шумеру ... 9
1.7. III династія Ура ... 10
2. Стародавній Вавилон ... 11
2.1. Боротьба міст Дворіччя і піднесення Вавилона ... 11
2.2. Утворення Старовавилонського царства ... 11
2.3. Вторгнення каситів ... 14
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Найдавніші держави Месопотамії"

Реферат "Найдавніші держави Месопотамії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Найдавніші держави Месопотамії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Світова культура 20 століття.    Метод аналогії в науці.    Джон Локк - родоначальник теоретичної системи класичного лібералізму.    Сутність концепції "суспільного договору і природного права".    Заключна частина промови. Систематизація матеріалів і письмова підготовка промови.    Соціальні відносини у сфері освіти.    Філософія марксизму.    Поняття про організм і його фізіологічні функції.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціалізація дитини в умовах багатодітної сім'ї

Теоретичні засади дослідження особливостей соціалізації дитини в умовах багатодітної сім'ї. Поняття соціалізації. Сім'я як середовище соціалізації дитини. Виховання дітей в багатодітній сім'ї. Аналіз особливостей соціалізації дитини в умовах багатодітної сім'ї. Особливості соціалізації дитини в сім'ї. Специфіка соціалізації дітей в багатодітних сім'ях.