Головна

Найпоширеніші типи охоронних природних територій

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Поняття та основні типи природоохоронних територій ... 4
2. Проблема збереження біорізноманіття природоохоронних територій в контексті попередньої господарської діяльності ... 10
3. Характеристика основних заповідників України ... 12
Висновки ... 19
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Найпоширеніші типи охоронних природних територій"

Реферат "Найпоширеніші типи охоронних природних територій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Найпоширеніші типи охоронних природних територій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища.    Готельне господарство Волинської області.    Вербальні засоби спілкування та мовленнєвий етикет.    Держава і право стародавньої Азії.    Столипінська аграрна реформа в Україні.    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Практика застосування дипломатичного протоколу в Україні.    Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація роботи в школах-інтернатах

Вітчизняний досвід вирішення проблем утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Організаційні засади діяльності школи-інтернату. Загальні засади діяльності школи-інтернату. Типи шкіл-інтернатів. Комплектування інтернатних закладів. Організаційно-правові основи діяльності інтернатних закладів. Організація навчально-виховного процесу. Права, обов'язки та соціальні гарантії учасників навчально-виховного процесу. Управління інтернатним закладом. Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база. Контроль за діяльністю інтернатного закладу. Зарубіжний досвід утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.